Collection: Decaffeinated Tea
Whether you avoid caffeine because of doctor’s orders or because it keeps you awake at night, we think you will agree that any one of these teas will provide you with a great cup. Contrary to what many people believe, “decaf” tea can taste very good!
-
Mulled Plum Cider
Regular price From $2.50Regular priceUnit price / perSale price From $2.50 -
New York Blend
Regular price $24.50Regular priceUnit price / per$21.95Sale price $24.50 -
Orange Passion Fruit Tea
Regular price From $2.50Regular priceUnit price / per$22.90Sale price From $2.50Sale -
Organic Ginger Lemon
Regular price From $24.50Regular priceUnit price / perSale price From $24.50 -
Organic Inside Out
Regular price From $29.50Regular priceUnit price / perSale price From $29.50 -
Organic Lull Away: Lemon Balm Chamomile
Regular price From $29.50Regular priceUnit price / perSale price From $29.50 -
SaleOrganic Passion Plum
Regular price From $20.00Regular priceUnit price / per$26.50Sale price From $20.00Sale -
Organic Peppermint
Regular price From $24.50Regular priceUnit price / per$21.90Sale price From $24.50 -
Organic Rooibos
Regular price From $24.50Regular priceUnit price / perSale price From $24.50 -
Organic Rooibos Chai
Regular price $26.50Regular priceUnit price / perSale price $26.50 -
Organic Tune Up: Hibiscus Ginger
Regular price From $29.50Regular priceUnit price / perSale price From $29.50 -
SalePeach Fruit Tea
Regular price From $2.50Regular priceUnit price / per$22.90Sale price From $2.50Sale -
Peppermint Herbal
Regular price From $10.00Regular priceUnit price / perSale price From $10.00 -
Pumpkin Spice
Regular price $24.50Regular priceUnit price / perSale price $24.50 -
Raspberry Herbal
Regular price From $24.50Regular priceUnit price / perSale price From $24.50 -
Raspberry Mojito
Regular price From $26.50Regular priceUnit price / perSale price From $26.50 -
Spiced Plum Herbal
Regular price From $24.50Regular priceUnit price / perSale price From $24.50 -
Strawberry Kiwi Fruit Tea
Regular price From $2.50Regular priceUnit price / per$22.90Sale price From $2.50Sale -
SaleWonderful Things
Regular price $15.00Regular priceUnit price / per$29.50Sale price $15.00Sale -
Yellow & Blue
Regular price From $10.00Regular priceUnit price / perSale price From $10.00



















